Home Firma Usługi prywatnego detektywa.

Usługi prywatnego detektywa.

by Agata

Twoja żona lub partnerka nie jest Tobie wierna? Co robi kiedy się nie widzicie? Czy na pewno zajmuje się domem albo pracą całymi dniami? Chcesz ją złapać in flagrante, ale za dobrze się ukrywa? Sprawdzi to dla Ciebie biuro detektywistyczne z Łodzi! Czy na pewno spotyka się z koleżankami? Nie daj się zwieść! Uzyskaj pewność z topdetektyw.pl. Rzadziej ze sobą sypiacie, częściej niż kiedyś boli ją głowa, przestajesz ją zadowalać? Mówi że nie ma dla Ciebie czasu?

Wyjaśnij to zanim urodzi nie Twoje dziecko. Nie daj się zaskoczyć! My, topdetektyw.pl, sprawdzimy to dla Ciebie. Zamiast pasa cnoty, wynajmij detektywa w naszym biurze detektywistycznym! Jeżeli jesteś zapracowanym człowiekiem, wyjeżdżasz w delegacje, pracujesz na statku, zagranicą, albo wyjeżdżasz w długie trasy międzynarodowe, i brakuje ci czasu, to my, topdetektyw.pl, Tobie pomożemy. Działaj, zanim będzie za późno! Jeżeli chcesz ustalić ojcostwo, to detektyw ułatwi Tobie zgromadzenie materiału do badania DNA, ustali miejsca pobytu domniemanego ojca i pobierze odpowiedni materiał DNA.

Twarde dowody

Rozwiejemy w biurze detektywistycznym niepotrzebne wątpliwości lub utwierdzimy w prawdzie. Oferujemy zbieranie dokumentacji oraz innych materiałów dowodowych do sprawy rozwodowej, profesjonalną obserwację niewiernej partnerki, wywiad środowiskowy, ustalenie kontaktów.

A może prowadzisz przedsiębiorstwo i coraz częściej dochodzą do Ciebie informacje o wycieku poufnych danych, o których miała wiedzieć jedynie ściśle określona grupa osób? Biuro detektywistyczne topdetektyw.pl, dysponujące odpowiednim sprzętem, zainterweniuje w Twojej sprawie, wykryje podsłuchy, bezprawne wykorzystywanie nazw handlowych lub znaków towarowych albo spisek.  Kto będzie lepiej ścigał nieuczciwych pracowników, tropił konkurencję, agresywne przejmowanie pracowników przez konkurencję, sabotaż w firmie, ujawnienie tajemnicy handlowej, kradzież danych, prowadził wywiad gospodarczy jak nie Pan Dariusz Korganowski, emerytowany funkcjonariusz policji pionów dochodzeniowo-śledczych i operacyjno-rozpoznawczych?

Partnerzy biznesowi i współpracownicy

A może Twój pracownik wziął zwolnienie lekarskie, a na Facebooku umieścił zdjęcia z Malediwów i chcesz żeby nasze biuro detektywistyczne sprawdziło to dla Ciebie? Może jesteś firmą ubezpieczeniową i chcesz z naszym biurem detektywistycznym dowieść, że w danym przypadku wypadek był sfingowany i obliczony na naciągnięcie ubezpieczyciela? Dla CIebie nasz detektyw  zamieni się w compliance officera, tajemniczego klienta, czy sprzątaczkę, przeprowadzi śledztwo jak dobrze nakręcony odcinek z serialu Kryptonim Szef. Biuro Topdetektyw.pl sprawdzi dla Ciebie wiarygodność kontrahenta, jego zdolności płatnicze albo poszuka majątku, który mógłby zaspokoić Twoje roszczenia.

Podsłuchy i inwigilacja.

Ponadto oferujemy w topdetektyw.pl pełną ochronę w biznesie: analizę rozproszonych danych w celu usprawnienia procesu decyzyjnego, wskazanie nowych perspektyw handlowych, wiedzę na temat potencjalnych partnerów i wspólników, wsparcie informacyjne operacji związanych z fuzjami i przejęciami, osłonę przed wrogimi działaniami konkurencji lub zagranicznych służb państwowych, wywiązanie się z obowiązków wynikających z zapisów ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. W zależności od potrzeb klienta, nasze biuro detektywistyczne oferuje realizację czynności kontrinwigilacyjnych i badań antypodsłuchowych pomieszczeń służbowych, prywatnych oraz pojazdów, ale nie ogranicza się tylko do tego. W biurze detektywistycznym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w tych trudnych czasach i proponujemy również doradztwo strategiczne, znalezienie optymalnego wyjścia z sytuacji kryzysowej, osłonę i bezpieczeństwo, poprzez zdefiniowanie i monitorowanie  najbardziej newralgicznych obszarów działalności firmy, jak również kreowanie i utrwalanie właściwego wizerunku.

Related Posts

Leave a Comment