Home Biznes Kadry i rachunkowość

Kadry i rachunkowość

by Agata

Biuro rachunkowe w Warszawie prowadzi szeroko rozumiane usługi księgowe. W ich zakresie znajduje się nie tylko prowadzenie ewidencji rozchodów i przychodów, ale też ryczałt ewidencjonowany. Oferowane są usługi związane z obsługą kadrową. Klienci mogą też liczyć na założenie działalności gospodarczej.

Biuro rachunkowe Warszawa – co oferuje?

Dla klientów oferowana jest aplikacja do monitorowania stanu przedsiębiorstwa. Można też liczyć na specjalną platformę do wystawiania faktur. Biuro rachunkowe w Warszawie zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów. Mają oni niezbędne wykształcenie oraz doświadczenie. Księgowi wykonują swoje obowiązki z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na najlepszej jakości usługi związane z rachunkowością i nie tylko. Klienci mogą liczyć na dedykowanego księgowego, konsultacje księgowe bez limitów, a także na wsparcie przy kontroli podatkowej. W ofercie znajduje się też dostęp do dokumentacji przez internet przez całą dobę. Oferowane są też aplikacje do monitorowania stanu przedsiębiorstwa. Realizowana jest kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa, która dotyczy wszystkich czynności związanych z kadrami oraz płacami w firmie. Biuro rachunkowe oferuje też wsparcie przy założeniu działalności gospodarczej. Coraz więcej osób poszukuje takich usług, ponieważ założenie firmy nierzadko generuje bardzo dużo kłopotów. Spowodowane jest to skomplikowaną naturą polskiego prawa oraz zawiłymi przepisami. Dlatego coraz więcej konsumentów decyduje się na wsparcie biura rachunkowego. Oferowana jest pomoc na etapie niełatwego procesu założenia działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe doradza w kontekście wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania dla przedsiębiorstwa. Co więcej, przedstawia też dostępne możliwości związane z wykorzystaniem ulg.

Obsługa kadrowa – co wchodzi w jej skład?

Zakres czynności, które związane są z obsługą kadrową, w dużym stopniu zależy od specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa oraz jego indywidualnych potrzeb. Można stwierdzić, że taka obsługa wymaga dopełnienia wszystkich obowiązków, które związane są z funkcjonowaniem pracowników w konkretnej formie. Przykładowym zadaniem biura rachunkowego zajmującego się obsługą kadrową jest nie tylko przygotowywanie oraz rozliczanie, ale też archiwizowanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych. Do tego dolicza się również opracowywanie listy prac, a także prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami. Biuro rachunkowe Warszawa zajmuje się również:
– prowadzeniem akt personalnych
– rozliczaniem urlopów, delegacji i tym podobnych
– obsługą rozliczeń ZUS
– przygotowywaniem sprawozdań rocznych o dochodach
– odprowadzaniem zaliczek na podatek dochodowy
– wystawianiem świadectw pracy oraz zaświadczeń
– nadzorem nad sprawami związanymi z BHP oraz badaniami lekarskimi
– doradztwem z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Zakres prac, które związane są z obsługą kadrowo-płacową jest szeroki. Klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej, dzięki usługom oferowanym przez biuro rachunkowe.

Related Posts

Leave a Comment