Home Prawo Jak urządzić tani, ale godny pogrzeb?

Jak urządzić tani, ale godny pogrzeb?

by Agata

Czy w obecnych czasach, gdzie wszystko jest już tak naprawdę bardzo drogie, możliwe jest urządzenie pogrzebu, który będzie godnym pożegnaniem zmarłego, a przy tym nie zniszczy domowego budżetu? Jak najbardziej jest to możliwe. Pomocny w tym będzie zakład pogrzebowy Jakubisiak, działający w branży funeralnej już od ponad 25 lat.

Bogate doświadczenie i kompleksowa obsługa

Profesjonalny i sprawnie działający zakład pogrzebowy Warszawa prowadzony jest przez dwóch braci Jakubisiaków, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że śmierć bliskiej osoby to dla wszystkich żałobników naprawdę bardzo trudny czas. Z tego też powodu zakład stara się pomóc we wszystkich formalnościach zawsze wtedy, gdy jest to możliwe. Organizując pochówek w tym właśnie zakładzie, można przekonać się o tym, że tani pogrzeb może być również najgodniejszym pożegnaniem zmarłego.

Oferta zakładu pogrzebowego

Zakład pogrzebowy Warszawa Jakubisiak zajmuje się nie tylko organizacją pochówku. Dostarcza również wszystkich niezbędnych do pogrzebu akcesoriów, na życzenie bliskich zmarłego dostarczane są również kwiaty.
W czasie organizacji pochówku zakład pomaga żałobnikom w przejściu niełatwej w tym czasie drogi formalno-prawnej. Jeżeli najbliżsi wyrażą taką wolę, pracownik zakładu może reprezentować ich interesy przed Urzędem Stanu Cywilnego, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Zakładem Emerytalno-Rentowym MSW, Kasą Rozliczenia Społecznego, Sanepidem, Konsulatem czy Starostwem Powiatowym.
W zakładzie pogrzebowym można skorzystać również z transportu zmarłych – dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i instytucji. Odbiór odbywa się na całym terenie Warszawy. Zakład pogrzebowy posiada specjalnie przystosowane auto do transportu ciał.
Jeżeli rodzina wyrazi taką wolę, ciało zmarłego przed pochówkiem poddawane jest zabiegom kosmetycznym, aby godnie wyglądało w trumnie. Warto wiedzieć, że Jakubisiak jest jednym zakładem w stolicy, który posiada własną, specjalistyczną kadrę tanatologów z certyfikatami honorowanymi w całej Europie. Ponadto Jakubisiak posiada również swoją własną chłodnię oraz kaplicę.
W zakładzie Jakubisiak możliwe jest również przeprowadzenie kremacji zwłok.

Kompleksowa obsługa

Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota pomoże nie tylko we wszystkich formalnościach związanych z organizacją pogrzebu. Zajmie się również wszystkimi niezbędnymi do pochówku akcesoriami, takimi jak trumna, urna, odzież pogrzebowa czy kwiaty. Decydując się na powierzenie tak ważnej i delikatnej sprawy, jaką jest organizacja pochówku bliskiej osoby zakładowi pogrzebowemu Jakubisiak można liczyć na pełne zrozumienie tej trudnej sytuacji oraz kompleksową pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej. Bliscy mają wpływ na to, jak będzie wyglądała ceremonia, a pracownicy zakładu postarają się, aby pochówek ich najbliższego był przeprowadzony w możliwie jak najbardziej godny sposób. Co ważne, zakład pogrzebowy Jakubisiak nie ma wygórowanego cennika usług, biorąc pod uwagę, że działa na terenie stolicy.

Jak wygląda ceremonia pogrzebowa?

To, w jaki sposób będzie wyglądała ceremonia pogrzebowa, zależne jest wyłącznie od decyzji podjętej przez bliskich zmarłego. To oni decydują o tym, czy pogrzeb ma być wyznaniowy, czy też świecki. Wybierają również cmentarz oraz miejsce, w którym zostanie odprawiona msza żałobna.

Related Posts

Leave a Comment